Przejdź do treści

Blog & Artykuły

Rozdzielnice elektryczne metalowe w II klasie ochronności
I klasa ochronności, którą oferuje firma PRE BIEL, została osiągnięta przez całkowite dwustronne (wewnętrzne i zewnętrzne) pokrycie aluminiowego lub stalowego rdzenia obudowy materiałem izolacyjnym w trwały i nierozerwalny sposób, bez pokrywania go dodatkowymi lakierami.
Czytaj więcej

stacja kontenerowa transformatorowa w obudowie metalowej PRE BIEL

Kontenerowe Stacje Transformatorowe w obudowie metalowej – serce energetyki
Kontenerowe stacje transformatorowe SN/NN od PRE BIEL to zaawansowane technologicznie urządzenia, które odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu energii elektrycznej do różnych sektorów gospodarki. Dzięki nim możliwa jest efektywna przemiana napięć, co jest kluczowe dla wielu procesów przemysłowych.
Czytaj więcej

Niezawodne rozdzielnice Nn i Sn oraz stacje ładowania od polskiego producenta
Przez ponad 27 lat realizujemy z powodzeniem także projekty kompleksowe. Uczestniczymy w targach, spotkaniach seminaryjnych oraz konferencjach naukowych, które pozwalają stale rozwijać produkty pod kątem jakości i rozwiązań technicznych.
Czytaj więcej

Rozdzielnice Stacyjne Transformatorowe Stacji Słupowych SN/nNego producenta
Rozdzielnice stacyjne transformatorowe to kluczowe elementy w systemie dystrybucji energii. Zapewniają one bezpieczne i efektywne zarządzanie energią elektryczną, umożliwiając jej przesył do różnych części sieci. To wiodące produkty w tej kategorii, które oferują niezrównane korzyści dla operatorów sieci.
Czytaj więcej

Firebox – Ognioochronne Rozdzielnice: Zwiększone bezpieczeństwo instalacji
System rozdzielnic w obudowach Firebox to doskonałe rozwiązanie dla budynków i obiektów przemysłowych, które muszą być chronione przed bardzo wysoką temperaturą (do 1000 st. C) oraz wniknięciem gazów podczas trwania pożaru.
Czytaj więcej