Przejdź do treści

Kontakt

EDWARD BIEL
Producent rozdzielnic elektrycznych

Piekary 363 – k/Krakowa
32-060 Liszki

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek: 7.00 – 15.00
Sobota – niedziela: nieczynne

Telefon/Fax: +48 12 429 73 43

E-mail: biuro@prebiel.pl

NIP: PL 677-008-30-02

Umożliwiamy zapłatę przy pomocy kart płatniczych.

Sekretariat

+48 12 280 71 92 (wew. 10)
biuro@prebiel.pl

Zespół zarządzający

mgr inż. Wojciech Szolc
+48 664 449 134
+48 12 280 71 92 (wew. 31)
wojciech.szolc@prebiel.pl

mgr inż. Szymon Biel
+48 696 673 646
+48 12 280 71 92
szymon@prebiel.pl

mgr inż. Bartosz Moskała
+48 664 443 144
+48 12 280 71 92 (wew.50)
bartosz.moskala@prebiel.pl

mgr Magdalena Biel – Kowal
+48 600 072 957
+48 12 256 39 20
magdalena@prebiel.pl

mgr Marek Bartkowicz
+48 668 684 773
+48 12 256 39 20 (wew. 33)
marek@prebiel.pl

Obsługa Klientów

Ewelina Sierant
+48 664 449 173
+48 12 280 71 92 (wew. 11)
ewelina.sierant@prebiel.pl

Jarosław Bartkowicz
+48 606 271 205
+48 12 280 71 92 (wew. 11)
jaroslaw.bartkowicz@prebiel.pl

Dział handlowy

mgr inż. Paweł Blicharz
+48 668 680 661
+48 12 280 71 92 (wew. 34)
pawel.blicharz@prebiel.pl

inż. Dawid Sprawka
+48 606 263 980
+48 12 280 71 92 (wew. 34)
dawid.sprawka@prebiel.pl

Tauron Dystrybucja S.A. Wszystkie oddziały
Enea Operator Sp. z o.o. Wszystkie oddziały

Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubuskie
Opolskie
Śląskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie

inż. Dawid Sobol
+48 664 443 134
+48 12 280 71 92 (wew. 34)
dawid.sobol@prebiel.pl

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Zamość


Lubelskie
Małopolskie
Podkarpackie
Świętokrzyskie

Biuro techniczno-handlowe

mgr inż. Szymon Biel – Dyrektor Rozwoju i Marketingu
+48 22 428 14 57
+48 696 673 646

ul. Drogomilska
01-361 Warszawa

INNOGY STOEN Operator sp. z o.o.


Mazowieckie
Warszawa

Reklamacje

Jesteś niezadowolony z naszych usług ?

Reklamacje mogą być składane przez Klientów, w jednej z następujących form:

-przez pocztą elektroniczną na adres: reklamacje@prebiel.pl
-formularz kontaktowy: http://www.prebiel.pl/kontakt/

Przy zgłaszaniu reklamacji proszę o podanie danych ( imię , nazwisko, firma, NIP, oferta lub zamówienie której dotyczy reklamacja) wraz z podaniem imienia i nazwiska opiekuna (przedstawiciela handlowego).

Reklamacje składane anonimowo, bez możliwości jednoznacznego określenia osoby składającej reklamację, nie będą rozpatrywane.

Formularz kontaktowy