Przejdź do treści

Podsumowanie ENERGETAB 2015

28. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2015, w których PRE BIEL uczestniczy niezmiennie od 11 lat dobiegły końca. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy towarzyszyli nam w trakcie ich trwania i odwiedzili nasze stoisko targowe.
Cieszymy się, że znajdując się wśród 730 wystawców gościliśmy tak wielu sympatyków naszej firmy.

Szymon Biel:
– Targi ENERGETAB w Bielsku- Białej są pewnym fenomenem i zwiększają swoją popularność. To właściwie jedyne miejsce, w którym spotyka się całe gremium energetyczne, nawiązuje się cenne kontakty biznesowe i jest możliwość pokazania, jak w rzeczywistości wyglądają nasze produkty. Służy to również rozwojowi lokalnemu tego regionu. Z roku na rok widać poprawę infrastruktury: utwardzono parkingi, wybudowane nowe dojazdy, jednak jest to w dalszym ciągu za mało w stosunku do liczby wystawców i odwiedzających. Może dobrym rozwiązaniem byłoby pozostawienie samochodu w dalszej odległości i zapewnienie gościom transportu lokalnego w postaci busów lub autobusów.

Jednocześnie przypominamy, że ruszyła nasza nowa strona internetowa zaktualizowana o najnowsze informacje, ofertę firmy, którą stworzyliśmy dla Państwa z myślą o wygodzie użytkowania i przejrzystości poszukiwanych przez Was informacji. Posiadamy również najnowszą wersję katalogu produktów firmy, który podczas Targów rozdaliśmy w ilości 1284 sztuk w wersji papierowej jak również elektronicznej. Katalog do ściągnięcia znajduję się na naszej nowej stronie www.prebiel.pl.

Mamy zaszczyt poinformować, że spośród 57 zgłoszonych produktów do konkursu na najbardziej wyróżniający się produkt podczas tegorocznych Targów ENERGETAB nasze obudowy metalowe w II klasie ochronności zdobyły Honorowe Wyróżnienie.

Edward Biel:
– Na zatłoczonym rynku energetycznym, gdzie znajduje się bardzo dużo rozwiązań, każda nagroda lub wyróżnienie na targach ENERGETAB są dostrzeżeniem produktu przez Komisję Konkursową i stowarzyszenia branżowe. Jest to nobilitacją i potwierdzeniem, że idzie się we właściwym kierunku z poszukiwaniem właściwych rozwiązań. Myślę, że w dzisiejszych czasach, gdy kładzie się nacisk na innowacyjność w gospodarce, jest dostrzeżeniem na rynku i uhonorowaniem włożonej pracy. Dodatkowo jest wskazówką dla potencjalnego klienta, że oferowane rozwiązanie jest warte uwagi, a wyrób spełnia oczekiwania przemysłu, zakładów energetycznych i innych odbiorców. W naszej firmie nie wyobrażamy sobie, aby oferowany produkt nie był przebadany w akredytowanych laboratoriach, czy spełnia wysokie wymagania jakości i bezpieczeństwa. Wyróżnione obudowy metalowe w II klasie ochronności są udoskonaloną wersją obudów stalowych i aluminiowych wykonanych w I klasie ochronności i alternatywą dla obudów “termoutwardzalnych”. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii nakładania powłok izolacyjnych i lakieru uzyskujemy obudowę w II klasie ochronności, zapewniającą użytkownikowi ochronę przeciwporażeniową. Wyeliminowano możliwość pojawienia się napięcia na obudowie, co zostało potwierdzone badaniami w laboratoriach i otrzymanymi certyfikatami. Jednocześnie zastosowanie powłoki zewnętrznej wykonanej z wysokiej jakości lakierów proszkowych wydłuża żywotność obudowy nawet do kilkudziesięciu lat.