Przejdź do treści

Złoty Medal MTP dla EVB – Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych

[:pl]Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER 2017 pod przewodnictwem Pani Prof. dr hab. inż. Aleksandry Rakowskiej (Politechnika Poznańska) przyznał w głosowaniu Złoty Medal MTP naszemu najnowszemu produktowi EVB – Stacja Ładowania Pojazdów Elektrycznych.

Nasze stacje EVB to seria innowacyjnych i estetycznych stacji, przeznaczonych do ładowania pojazdów elektrycznych. EVB – szybka stacja ładowania dużej mocy, dzięki czemu czas ładowania ulega znacznemu skróceniu. Niewielkie gabaryty i nowoczesny wygląd idealnie komponuje się z otoczeniem. Stacja przygotowana do montażu w warunkach domowych oraz miejscach publicznych. Obudowa EVB jest wykonana z aluminiowych profili i lakierowanego szkła. Konstrukcja jest pokryta powłoką materiału izolacyjnego w II klasie ochronności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.[:en]” href=”http://www.prebiel.pl/evb-stacja-ladowania-samochodow-elektrycznych/”>Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.[:de]” href=”http://www.prebiel.pl/evb-stacja-ladowania-samochodow-elektrycznych/”>Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.[:it]” href=”http://www.prebiel.pl/evb-stacja-ladowania-samochodow-elektrycznych/”>Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.[:ru]” href=”http://www.prebiel.pl/evb-stacja-ladowania-samochodow-elektrycznych/”>Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.[:]